Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 není bohužel až do odvolání možný osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Stejně tak je pro návštěvy nadále uzavřena i naše vzorkovna - SHOWROOM. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchové kouty čtvercové 100 × 100 cm

Dopřejte si při sprchování skutečný luxus. Čtvercové sprchové kouty 100 × 100 cm jsou velmi prostorné. Využijte každý centimetr ve svojí koupelně a zařiďte si ji tak, jak se vám zlíbí!

Rámové a polorámové sprchové kouty jsou ideálním řešením pro každého, kdo sprchování vnímá nejen jako každodenní očistu těla, ale především jako relax. Výhodou čtvercových sprchových koutů 100 × 100 cm je, že se do nich pohodlně vejde sprchové sedátko i hydromasážní panel. To je pak ta pravá pohoda.

Proč sprchové kouty ROLTECHNIK?

Sprchové kouty značky ROLTECHNIK jsou převážně české výroby. Sprchové kouty mají prvotřídní hliníkové profily, které koutu zajišťují stabilitu a pevnost. Většina sprchových koutů má výplně ze speciálního tvrzeného skla, které odolává vysokému tlaku. Pokud by došlo k jeho rozbití, o sklo se neporaníte, je bezpečnostní. Každý čtvercový sprchový kout 100 × 100 cm můžete doplnit o sprchovou vaničku.


Probíhá načítání komponenty

Seřadit

Vašemu výběru odpovídá 5 položek
Sprchový kout OBCO1+OBCO1 s dvoukřídlými dveřmi
- 54 %
Akce
Novinka
Sprchový kout MS2L+MS2P s dvoudílnými posuvnými dveřmi
- 26 %
Akce
Doprava zdarma
Sprchový kout obdélník MDO1+MB - otevírací dveře a pevná stěna
- 27 %
Akce
Doprava zdarma
Bezbariérový sprchový kout DCO1+DCO1 - 2x otevírací dveře
- 27 %
Akce
Doprava zdarma
Čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout DCO1+DB - otevírací dveře s pevnou stěnou
- 26 %
Akce
Doprava zdarma

Čištění sprchového koutuUž víte, jaký sprchový kout se hodí právě do vaší koupelny? Čtvercové sprchové kouty 100 × 100 cm jsou prostorné a sprchování v nich je velmi pohodlné. Takový sprchový kout se hodí spíše do větších koupelen. Pokud si chcete dopřát stejný prostor při sprchování, ale rozměry vaší koupelny jsou omezené, prohlédněte si naší nabídku obdélníkových sprchových koutů.

Jak na čištění sprchového koutu

Věděli jste, že skoro nikdo nečistí skutečně celý sprchový kout? Většinou ho vyčistíme jen ze 60 % a máme hotovo. A není divu, čištění sprcháče je hodně otravná věc. Ale pokud si do svojí koupelny vyberete čtvercový sprchový kout ROLTECHNIK, budete mít o starost méně. Výplně některých našich výprodejových sprchových koutů totiž mají speciální povrch zvaný Rolshield (u starších modelů Nanoglass), který je hydrofobní, tedy odpuzuje vodu. Voda se po skle neroztéká, ale shlukuje se do kapek, které na sebe při stékání nabalují nečistoty a mastnotu. Sprchový kout vydrží mnohem déle čistý než ten bez Rolshieldu.

Aby byl výsledek dokonalý, doporučujeme po každém sprchování setřít skla stěrkou. K oživení ochranné vrstvy používejte jednou za čas čisticí prostředek REFRESH CLEANER. Při pravidelném používání bude mít ochranná vrstva Rolshield životnost 10 let!