Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchové kouty čtvercové 70×70 cm

Čtvercové sprchové kouty o rozměru 70 × 70 cm jsou velmi oblíbené zejména v malých koupelnách. Nezaberou totiž příliš místa, a přitom poskytnou dostatečný prostor pro sprchování. Díky tomuto sprchovému koutu se vám do malé koupelny vejde klidně i vana. Čtvercové sprchové kouty jsou velmi moderní a nadčasové, což určitě ocení nejedna rodina. Vybírejte mezi čtvercovými sprchovými kouty s posuvnými či otočnými dveřmi.

Jak na montáž čtvercového sprchového koutu

Moderní koupelna se čtvercovým sprchovým koutemČtvercový sprchový kout 70 × 70 cm od Roltechniku můžete instalovat dvojím způsobem. Buď zvolíte montáž přímo na podlahu, která je vhodná, pokud máte odtok se sifonem zabudovaný v podlaze. Sprchový kout je pak sice bezbariérový, ale musíme vás upozornit na jeho obtížnější údržbu - spáry mezi dlažbou se časem zanášejí nečistotami.

Nebo skombinujete kout se čtvercovou sprchovou vaničkouAkrylátová vanička je elegantní, odolná, stabilní, má přirozeně protiskluzový povrch a velmi snadno se čistí. Při rekonstrukci koupelny je navíc montáž sprchového koutu na vaničku snadnější a levnější - nemusíte podlahu sprchy spádovat a vybourávat místo pro sifon. V případě, že vanička není samonosná, podezděte ji, nebo si přikupte krycí čelní panel.