Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Dočasně nelze objednávat zboží na dobírku (opatření dopravců), stejně tak nemáme možnost přijímat platby v hotovosti spolu s osobním odběrem v sídle naší firmy. Platba převodem je možná ve zvláštním režimu, převod provádějte až po obdržení faktury. Doporučujeme také momentálně objednávat pouze zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchové kouty čtvercové 70×70 cm

Čtvercové sprchové kouty o rozměru 70 × 70 cm jsou velmi oblíbené zejména v malých koupelnách. Nezaberou totiž příliš místa, a přitom poskytnou dostatečný prostor pro sprchování. Díky tomuto sprchovému koutu se vám do malé koupelny vejde klidně i vana. Čtvercové sprchové kouty jsou velmi moderní a nadčasové, což určitě ocení nejedna rodina. Vybírejte mezi čtvercovými sprchovými kouty s posuvnými či otočnými dveřmi.

Jak na montáž čtvercového sprchového koutu

Moderní koupelna se čtvercovým sprchovým koutemČtvercový sprchový kout 70 × 70 cm od Roltechniku můžete instalovat dvojím způsobem. Buď zvolíte montáž přímo na podlahu, která je vhodná, pokud máte odtok se sifonem zabudovaný v podlaze. Sprchový kout je pak sice bezbariérový, ale musíme vás upozornit na jeho obtížnější údržbu - spáry mezi dlažbou se časem zanášejí nečistotami.

Nebo skombinujete kout se čtvercovou sprchovou vaničkouAkrylátová vanička je elegantní, odolná, stabilní, má přirozeně protiskluzový povrch a velmi snadno se čistí. Při rekonstrukci koupelny je navíc montáž sprchového koutu na vaničku snadnější a levnější - nemusíte podlahu sprchy spádovat a vybourávat místo pro sifon. V případě, že vanička není samonosná, podezděte ji, nebo si přikupte krycí čelní panel.