Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Sprchové kouty čtvercové 70×70 cm

Čtvercové sprchové kouty o rozměru 70 × 70 cm jsou velmi oblíbené zejména v malých koupelnách. Nezaberou totiž příliš místa, a přitom poskytnou dostatečný prostor pro sprchování. Díky tomuto sprchovému koutu se vám do malé koupelny vejde klidně i vana. Čtvercové sprchové kouty jsou velmi moderní a nadčasové, což určitě ocení nejedna rodina. Vybírejte mezi čtvercovými sprchovými kouty s posuvnými či otočnými dveřmi.

Jak na montáž čtvercového sprchového koutu

Moderní koupelna se čtvercovým sprchovým koutemČtvercový sprchový kout 70 × 70 cm od Roltechniku můžete instalovat dvojím způsobem. Buď zvolíte montáž přímo na podlahu, která je vhodná, pokud máte odtok se sifonem zabudovaný v podlaze. Sprchový kout je pak sice bezbariérový, ale musíme vás upozornit na jeho obtížnější údržbu - spáry mezi dlažbou se časem zanášejí nečistotami.

Nebo skombinujete kout se čtvercovou sprchovou vaničkouAkrylátová vanička je elegantní, odolná, stabilní, má přirozeně protiskluzový povrch a velmi snadno se čistí. Při rekonstrukci koupelny je navíc montáž sprchového koutu na vaničku snadnější a levnější - nemusíte podlahu sprchy spádovat a vybourávat místo pro sifon. V případě, že vanička není samonosná, podezděte ji, nebo si přikupte krycí čelní panel.