Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Čtvercové sprchové kouty a boxy 70x70

Sestavením jednokřídlých sprchových dveří v kombinaci s pevnou stěnou získáte sprchový kout o rozměrech 70 x 70 cm. Sprchový box o výšce 185 cm je vybavený bezpečnostním sklem s povrchovou úpravou NANOGLASS, těsnícím robustním rámem, snadný přístup zajistí jednokřídlé dveře do sprchy.

Objednejte dnes v našem outletu za zlomek katalogové ceny!

Dveře do sprchových boxů

Sprchové kouty v rozměru 70 x 70 cm představují nejmenší variantu čtvercových sprchových koutů. Jako alternativu k tomuto provedení nabízíme obdélníkové sprchové kouty 70 x 80 cm nebo 70 x 90 cm. Velmi oblíbené jsou ale i čtvrtkruhové sprchové kouty s posuvnými dveřmi, které rovněž šetří místo ve vaší koupelně. Čtvrtkruhové boxy mají elegantní dvoudílné posuvné dveře ke sprchovému koutu, které při zavření nepropustí ani kapku vody. Jejich dokonalá těsnost je stejně mimořádná jako i odolné ložiskové pojezdy, které garantují plynulý, bezproblémový a bezhlučný chod dveří.

Sprchové kouty, sprchové boxy 70x80 Sprchové kouty, sprchové boxy 70x90 Sprchové vaničky