Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Hodí se rohová vana právě do vaší koupelny?

Hodí se rohová vana právě do vaší koupelny?

O rohových vanách se říká, že zabírají zbytečně moc místa. Je to pravda? A v jaké koupelně si můžeme dovolit rohovou vanu a v jaké nikoliv?

Akrylátová rohová vana ROLTECHNIKKoupelna už dávno není jenom místnost pro rychlou hygienu. Chceme v ní především relaxovat. Proto se před lety dostaly na trh rohové vany, které vám nabízejí maximální prostor pro zážitkové koupání. Ale pozor, nehodí se do každé koupelny. Většinou se při výběru vany v první řadě řídíme velikostí koupelny či výklenku, ve kterém bude vana umístěná. V outletu ROLTECHNIK vám nabízíme například rohovou vanu v rozměrech 1400 x 1400 mm.

Obecně platí, že rohové vany nejsou příliš vhodné do malých panelákových koupelen. Nevhodný výběr vany totiž malou koupelnu ještě zmenší. Prostor je pak stísněný a vy si v něm neodpočinete. Příjemnou alternativou jsou potom asymetrické vany.

Pár tipů do velké koupelny:

  • Chcete mít stylovou koupelnu a máte dostatek prostoru? Co takhle samostatně stojící vana?
  • Kruhové vany zaberou v koupelně nejvíce místa, oválné vany jsou úspornější.
  • Do rohu místnosti lze umístit i obdélníkovou vanu. Roh necháte vyzdít, je velmi praktický.