Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Hydromasážní vany, pohlazení pro vaši duši

Hydromasážní vany, pohlazení pro vaši duši

V hydromasážní vaně vám je nejen blaho, ale zároveň prospívá vaše tělo. Dopřáváte si fyzické i psychické uvolnění. Přečtěte si víc o hydromasážích v našem článku.

Objevte účinky hydromasáže a dopřejte si každodenní péči o své tělo. Koupel s hydromasážními systémy není jenom relax, ale dala by se označit i za očistu duše. Pravidelné vodní masáže se brzy příznivě projeví na vašem těle. Aby byly účinky hydromasáže co nejvyšší, velmi záleží na tvaru vany, počtu masážních trysek a intenzitě proudící vody.

Příznivé účinky hydromasáže na vaše tělo:

  • zlepšuje krevní oběh a prokrvuje orgány a svaly
  • mírní svalové křeče
  • snižuje bolestivost kloubů, svalů, vazů a celého pohybového aparátu
  • působí jako prevence proti celulitidě

TIP: Doporučujeme vám hydromasážní vanu AFRODITA s pneumatickým ovládáním, samonosnou konstrukcí a šesti minitryskami na bocích vany. Vana má praktický asymetrický tvar, díky kterému se vejde i do menší koupelny.