Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

I v malé koupelně můžete mít pohodlnou vanu

I v malé koupelně můžete mít pohodlnou vanu

Nevzdávejte se svého snu o prostorné vaně jenom proto, že máte malou koupelnu! Když vhodně vyberete, i vy si budete moci dopřát každodenní relaxaci.

Pokud si svou koupelnu nedokážete představit bez vany, máme pro vás dobrou zprávu. I do té nejmenší koupelny lze umístit vhodně vybranou vanu. Ze kterých můžete vybírat? Největší úspory dosáhnete výběrem asymetrické vany. Mají totiž jinou šířku v zádové oblasti a jinou v oblasti nohou. Ve skutečnosti ale poskytují větší prostor, než klasické obdélníkové vany. Doporučujeme vanu doplnit o kvalitní vanovou zástěnu, která vám zajistí pohodlí při sprchování, aniž byste potom museli stírat.

Vyberte si vanu do malé koupelny:

Rohová vana iBATH CORNER.

Akrylátová rohová vana iBATH CORNER

  • prostorná vana vyniká příznivým poměrem ceny a kvality
  • vyztužená sklolaminátem pro vyšší pevnost a odolnost
  • hladký, snadno udržovatelný povrch
Akrylátová vana iBATH CLASSIC

Akrylátová vana iBATH CLASSIC

  • dlouhá životnost a tvarová univerzálnost
  • široká nabídka rozměrových variant
  • povrchové zpracování odolává mechanickému poškození i změnám barvy