Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Jak si zařídit malou koupelnu

Jak si zařídit malou koupelnu

Malé koupelny jsou častým problémem zejména panelákových bytů. Ale i na pár metrech čtverečních můžete vytvořit svou oázu klidu, do které se každý večer na hodinku zavřete. Poradíme vám, jak na to.

Ještě než začnete nakupovat vybavení koupelny, pečlivě si promyslete, co od ní vlastně čekáte. Chcete, aby byla maximálně praktická, nebo by měla naopak sloužit i pro relaxaci? V prvním případě pro vás bude vhodnější moderní sprchový kout. Pokud ale máte děti, potřebujete skloubit tyto dva typy koupelen dohromady. Ideální volbou je potom vana s vanovou zástěnou. Děti si ve vaně rády pohrají, vy máte příležitost relaxovat, když máte chuť a máte také možnost dát si rychlou sprchu.

Užitečné typy pro vás:

  • Prostor opticky zvětšíte vhodným výběrem barev. Volte světlé odstíny obkladů i dlažby, postačí dekorativní listela nebo jednotlivé obklady s jednoduchým motivem.
  • Nechte si vložit zrcadlo do zdi. S tímto krokem je ale nutné počítat již před rekonstrukcí. Do zdi si nechte vyříznout přesný otvor na velké zrcadlo, které koupelnu prosvětlí a opticky zvětší.
  • Pro dostatek úložného prostoru v koupelně si kupte závěsnou umyvadlovou skříňku a vysokou úzkou skříňku, která perfektně zapadne do nevyužitých mezer. Na zeď instalujte skleněné poličky na nezbytné hygienické potřeby.