Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Jak zařídit koupelnu pro seniora

Jak zařídit koupelnu pro seniora

Každodenní hygiena se s vyšším věkem nebo omezenou pohyblivostí stává problémem. Překonání hrany vany je mnohdy nad síly těchto osob, o vylézání z vany nemluvě. Jak nejlépe zařídit koupelnu pro seniora?

Bezbariérový sprchový kout s nízkou vaničkou.Rekonstrukci koupelny provádíme zhruba po 20 letech. Starší modely sanity jsou dnes již nevyhovující, a to pro mladé rodiny i starší osoby. Dříve "letěl" styl antických lázní, dnes vsázíme na opak - subtilnost, eleganci a zároveň praktičnost.

Sprcha nebo vana pro seniora?

Častým problémem pro seniory a osoby s omezenou pohyblivostí je koupání ve vaně, které bez pomoci nezvládnou. Vysoká hrana vany ztěžuje vylézání a často nepomohou ani speciální madla. Mnohem efektivnějším řešením je proto zabudování sprchového koutu

Při rekonstrukci koupelny většinou není možné mít sprchový kout bez vaničky, který by byl pro seniora nejvhodnější. Nastává totiž problém s odpadem. Řešení je ale jednoduché. V naší nabídce najdete čtvercové, obdélníkové i čtvrtkruhové sprchové vaničky s nástupní hranou pouhé 3 cm. Její překonání je pak hračka a sprchový kout je v podstatě bezbariérový. Vanička má také speciální protiskluzovou úpravu, což zajišťuje bezpečnost při sprchování.