Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Když sprchový kout s hlubokou vaničkou nahradí vanu

Když sprchový kout s hlubokou vaničkou nahradí vanu

O sprchové kouty s hlubokou vaničkou je veliký zájem. Nedivíme se - jsou velmi praktické a kombinují v sobě výhody vany i sprchového koutu.

Sprchový kout s hlubokou vaničkou.Přemýšlíte, zda do malé koupelny umístit sprchový kout nebo vanu? Řešením je sprchový kout s hlubokou vaničkou, který je vhodný do menší koupelny a spojuje výhody sprchy i vany. Móda sice diktuje sprchové vaničky s nízkou nástupní hranou, v domácnosti s dětmi je ale méně praktická.

Sprchové kouty s hlubokou vaničkou Roltechnik:

  • Pořídíte v rozměrech 80 x 80 cm a 90 x 90 cm, které zaručují pohodlné sprchování.
  • Jsou velmi praktické - koupání malých dětí je mnohem snadnější, než koupání ve speciálních plastových vaničkách nebo dokonce sprchování.
  • Vyrábíme z litého akrylátu. Velmi příjemného materiálu, který má antibakteriální povrch a svou teplotu přizpůsobuje okolí.

Sprchový kout s hlubokou vaničkou pořídíte v našem outletu Roltechnik za vynikající ceny. Vyřešte dilema vana vs. sprcha jednou provždy, navíc ke spokojenosti každého člena rodiny!