Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 není bohužel až do odvolání možný osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Stejně tak je pro návštěvy nadále uzavřena i naše vzorkovna - SHOWROOM. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Už skoro třicet let přinášíme radost a kvalitu do vaší koupelny

Sprchový kout Walk In A a sprchový panel SEDUTO

Ve společnosti Roth Czech s.r.o. (dříve Roltechnik s.r.o.), vyrábíme už téměř tři desetiletí kvalitní vybavení koupelen pro domácí i evropský trh – sprchové kouty, vany, vanové zástěny a příslušenství. V první polovině devadesátých let jsme patřili vůbec k prvním výrobcům sprchových koutů v zemích bývalého východního bloku a do dnešní doby se řadíme k pětici nejoblíbenějších a nejznámějších značek koupelnového vybavení v České republice. Zákazníci si naše výrobky spojují nejen s vysokou kvalitou a dlouhou životností, ale také s originálním a zajímavým designem. Jsme nejrychleji inovující firmou na trhu a do českých koupelen přinášíme produktové novinky dříve než naši konkurenti.

Kromě Česka vyrábíme také pro Německo, Francii a další země – celkem jich je v současné době již 25 a přibývají další. Zvlášť  úspěch na německém trhu, jednom z nejnáročnějších v Evropě, svědčí o kvalitě našich produktů. Vývoj pro zahraniční trhy je zároveň tím, co urychluje náš inovační cyklus a umožňuje nám uvádět do České republiky výjimečné výrobky a inovace. Naše sprchové kouty, sprchové vaničky, vany, zástěny a příslušenství můžete pod značkou PROJECT (dříve SANIPRO) znát z řetězců Bauhaus, Baumax, Hornbach či OBI. Výrobky s označením Roltechnik a nově pak Roth Czech nabízejí specializovaní prodejci napříč Evropou a najdete je i v designových koupelnových studiích – jako představitele zakázkové výroby nejvyšší kvality.

Máme radost, že se naše výrobky líbí, že se prodávají a hlavně že dlouhá léta spolehlivě slouží. A radost je také klíčová hodnota, kterou při všem, co děláme, nespouštíme ze zřetele. Radost je jako bumerang a vždycky se vám vrátí. Proto dbáme na to, aby naše servisní kapacity byly vždy dostatečné a vycházely zákazníkům vstříc. Proto jsme vždy připraveni dodat vám atypické řešení a plně se přizpůsobit vašim požadavků. S námi máte jistotu, že vaše koupelnové vybavení vydrží dlouhá léta, a že když bude nezbytné třeba kolem roku 2025 vyměnit některou součástku, budeme ji pro vás mít připravenou. Sami nejspíš víte, že takový zákaznický servis dnes opravdu není běžný.

„Vážíme si vaší přízně a věřte, že pokud jde o montáž, atypické požadavky či záruční a pozáruční servis, tak vás v tom nikdy nenecháme vykoupat. A pokud jde o vlastní koupelnové vybavení, pak máme jen jeden cíl. Aby pro vás každá koupel a každé sprchování bylo opravdovým zážitkem. Patříme do vaší koupelny!“

Roth Czech s.r.o.,
Vedení společnosti

Historie společnosti

Sídlo firmy ROLTECHNIK - Třebařov

Společnost Roltechnik byla založena roku 1991 Vladimírem Pařilem v obci Moravská Třebová na Svitavsku a původně podnikala v leteckém průmyslu – vyráběla navijáky pro vzlet kluzáků. Ještě v první polovině devadesátých let se však přeorientovala na produkci koupelnového vybavení. Technologie převzala od zahraničních firem a tam také formou subdodávek mířily první výrobky z třebařovského závodu.

Ambice mladé společnosti však byly větší. Poté, co se její produkty osvědčily na německém trhu, začala investovat do vlastního vývoje a roku 1997 sjela z výrobní linky první originální série sprchových koutů s označením Roltechnik. Příznivá cena a vysoká kvalita sprchových koutů, vaniček, van a zástěn si rychle získaly srdce českých spotřebitelů a Roltechnik se připojil k největším producentům koupelnového vybavení v zemi. Následoval prudký růst firmy a rozšíření výroby do závodu v Červené Vodě roku 2004.

Výrobní závod Červená voda

Na přelomu let 2007 a 2008 změnila firma majitele a stala se akciovou společností. V dalších letech patří Roltechnik k předním výrobcům koupelnového vybavení nejen v České republice, ale v regionu střední a východní Evropy vůbec. Její výrobky se nyní prodávají v 25 zemích Evropy a bývalého Sovětského svazu. I dnes zůstávají třemi pilíři, na nichž stojí podnikání společnosti Roltechnik, prvotřídní kvalita, vysoké tempo inovacíindividuální přístup k zákazníkům. Díky nim se Roltechnik dokáže již přes dvacet let kontinuálně vyvíjet bez vážných krizí a otřesů a s klíčovými pracovníky stále na svých pozicích. Roltechnik zkrátka patří nejen do vaší koupelny, ale má také své pevné místo na evropském trhu.

Díky kvalitní produkci a schopnosti pružně reagovat na požadavky nejnáročnějších zákazníků se v roce 2016 stala společnost Roltechnik součástí skupiny firem v rodinné společnosti ROTH Industries z Německa. Následně pak 1. 6. 2017 došlo k fúzi původních společností Roltechnik a.s. a A.T.O.L.L. Consulting na následný Roltechnik s.r.o. 

Od 1. 1. 2020 se naše společnost přejmenovala na Roth Czech s.r.o.

Kde nás najdete?