Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Roltechnik Outlet: Špičkové sprchové kouty a vany za špičkovou cenu

Společnost Roth Czech s.r.o. (dříve Roltechnik s.r.o.), je tradičním českým výrobcem kvalitního koupelnového vybavení. Do jejího portfolia patří sprchové kouty, vany, vanové zástěny a příslušenství. Čím si za téměř 30 let své existence vydobyla přední místo na trhu? Především originálním designem svých výrobků, použitím prvotřídních materiálů a  nadstandardním zákaznickým servisem. Naše společnost rovněž vždy přicházela s řadou novinek a výjimečných konceptů a často byla krok před konkurencí.

Také stránka, na které se nacházíte, představuje originální e-shopový koncept. Můžete zde totiž nakoupit nejen klasické outletové zboží ze starých katalogů, ale také relativně nové výrobky, které byly původně vyrobeny pro zahraniční trh a k nám přicházejí úplně poprvé. Ať tak či onak, obě kategorie produktů mají jedno společné. Skvělou, outletovou cenu!

V čem je náš koncept Roltechnik Outlet výjimečný:

  1. Za outletovou cenu získáte nejen zboží ze starých katalogů, ale také exkluzivní exportní kousky.
  2. Všechno naše zboží je precizně zpracované s dlouhou životností.
  3. Výhody tradičního českého výrobce pro realizaci záručního i pozáručního servisu.

Nenechte si ujít žhavé novinky z webu iSanita.
Získávejte info o slevách jako první!