Poradíme vám, jak vybrat dveře do sprchového koutu

Poradíme vám, jak vybrat dveře do sprchového koutu

Dveře do sprchového koutu od Roltechnik patří mezi špičku na trhu. Vyberte si dveře s prvotřídními ložiskovými pojezdy či spolehlivými závěsnými panty. Všechny sprchové dveře mají technologii Rolshield.

Dveře do sprchového koutuSprchování začíná v mnoha domácnostech nahrazovat zdlouhavé a často neúsporné koupání ve vaně. Při výběru dveří do sprchového koutu ale stojíme před zásadní otázkou - jednokřídlé, dvoukřídlé nebo posuvné sprchové dveře do niky? Záleží zejména na šířce niky a vašem vkusu.

  • Posuvné dveře do sprchového koutu - jsou nejpraktičtější z hlediska úspory místa. Je však nutné vybírat posuvné dveře s opravdu kvalitním ložiskovým pojezdem. Přesně takové jsou sprchové dveře Roltechnik.
  • Jednokřídlé sprchové dveře do niky - jsou otočné a mají vyšší nároky na prostor. Při otevření nesmí narážet například do umyvadla. Díky bezrámovému provedení jsou však velmi elegantní a snadno se udržují.

Všechny dveře do sprchového koutu Roltechnik jsou vyrobeny z bezpečnostního skla opatřeného moderní technologií ROLSHIELD.