Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Poradíme vám, jak vybrat dveře do sprchového koutu

Poradíme vám, jak vybrat dveře do sprchového koutu

Dveře do sprchového koutu od Roltechnik patří mezi špičku na trhu. Vyberte si dveře s prvotřídními ložiskovými pojezdy či spolehlivými závěsnými panty. Všechny sprchové dveře mají technologii Rolshield.

Dveře do sprchového koutuSprchování začíná v mnoha domácnostech nahrazovat zdlouhavé a často neúsporné koupání ve vaně. Při výběru dveří do sprchového koutu ale stojíme před zásadní otázkou - jednokřídlé, dvoukřídlé nebo posuvné sprchové dveře do niky? Záleží zejména na šířce niky a vašem vkusu.

  • Posuvné dveře do sprchového koutu - jsou nejpraktičtější z hlediska úspory místa. Je však nutné vybírat posuvné dveře s opravdu kvalitním ložiskovým pojezdem. Přesně takové jsou sprchové dveře Roltechnik.
  • Jednokřídlé sprchové dveře do niky - jsou otočné a mají vyšší nároky na prostor. Při otevření nesmí narážet například do umyvadla. Díky bezrámovému provedení jsou však velmi elegantní a snadno se udržují.

Všechny dveře do sprchového koutu Roltechnik jsou vyrobeny z bezpečnostního skla opatřeného moderní technologií ROLSHIELD.