Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

11.09.2014 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout HGR2 z kategorie : Sprchové kouty
dobrý den, mám zájem o sprchový kout HGR 2 90x90 cm.Je ta cena včetně vaničky? V dosavadním sprch. koutu mám odtok uprostřed půlkruhu,vy nabízíte odtok v jiném místě.
Dopitová Libuše

Vážený zákazníku, jako většina nabízených sp. koutů je i tento bez vaničky, jelikož je možnost použít několik různých s rádiusem 550.

Např . iROUND   https://outlet.roltechnik.cz/samonosna-sprchova-vanicka-iround ,  iLOW ROUND  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhova-akrylatova-vanicka-ilow-round , iCAST ROUND  https://outlet.roltechnik.cz/sprchova-vanicka-icast-round-z-liteho-mramoru  nebo i  SEMIDEEP NEO  https://outlet.roltechnik.cz/polohluboka-sprchova-vanicka-semideep-neo  u tohoto typu je potřeba vzít v potaz výšku vaničy 29cm a sp. koutu 190cm - celková výška pak bude 219 cm.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*