Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Akrylátová sprchová vanička iLOW SQUARE

29.10.2018 Dotaz na produkt : Akrylátová sprchová vanička iLOW SQUARE z kategorie : Sprchové vaničky
dobrý den, mohu se zeptat - k uvedenému zboží. Jde mi o celkovou výšku vaničky - zda 5 cm je výška celkem - tedy pokud bude ležet přímo na podlaze a syfon bude zapuštěný - není tedy hloubka vaničky větší než uvedená výška? Pokud dnes objednám, kdy mohu očekávat dodání?
Lucie Novotná

Vážený zákazníku, celková výška vaničky iLOW SQUARE je 50 mm , pokud bude umístěna přímo na podlaze se zapuštěním sifonu. 

Vanička je vyspádována, její hloubka je v nejhlubším místě ( vrtání pro sifon) 28mm , v nejmělčím rohu naproti sifonu je její hloubka 15mm.

K vaničce je potřeba objednat sifon s průměrem 90 mm.

Dodání zboží je do cca 3 pracovních dnů. Pokud pošlete objednávku do cca 7 hodin zítra ráno, pravděpodobně bude předána přepravci ještě týž den, a následující den by ji měl přepravce doručit, za předpokladu platby na dobírku.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*