Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Akrylátová sprchová vanička iLOW SQUARE

29.10.2018 Dotaz na produkt : Akrylátová sprchová vanička iLOW SQUARE z kategorie : Sprchové vaničky
dobrý den, mohu se zeptat - k uvedenému zboží. Jde mi o celkovou výšku vaničky - zda 5 cm je výška celkem - tedy pokud bude ležet přímo na podlaze a syfon bude zapuštěný - není tedy hloubka vaničky větší než uvedená výška? Pokud dnes objednám, kdy mohu očekávat dodání?
Lucie Novotná

Vážený zákazníku, celková výška vaničky iLOW SQUARE je 50 mm , pokud bude umístěna přímo na podlaze se zapuštěním sifonu. 

Vanička je vyspádována, její hloubka je v nejhlubším místě ( vrtání pro sifon) 28mm , v nejmělčím rohu naproti sifonu je její hloubka 15mm.

K vaničce je potřeba objednat sifon s průměrem 90 mm.

Dodání zboží je do cca 3 pracovních dnů. Pokud pošlete objednávku do cca 7 hodin zítra ráno, pravděpodobně bude předána přepravci ještě týž den, a následující den by ji měl přepravce doručit, za předpokladu platby na dobírku.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*