Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

atyp

Dobrý den, velice se mi líbí Váš outletový obchod. Mám podkrovní sprchovou vaničku, 90x90 a potřeboval bych dveře do niky, at už jedno nebo dvou křídlé nebo zasouvací do max. výšky 150 cm. Dá se tento atyp u Vás vyrobit?
Jiří Šimek

Vážený zákazníku, atyp lze vyrobit z řady CLASSIC LINE   http://www.roltechnik.cz/classic-line  . Bohužel z outletové nabídky atypy nevyrábíme. Cena se atypu z řady CLASSIC LINE se pohybuje 6182,-kč bez DPH do cca 11013,-kč bez DPH, dle typu a provedení dveří. Výroba atypu je do cca 6 týdnů.

Atypické výrobky je cenově nejvýhodnější pro Vás je pravděpodobně objedat tento výrobek u některého z našich obchodních partnerů http://www.roltechnik.cz/prodejci , dle místa Vašeho bydliště. 
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*