Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Bezbarierový sprchový kout DC1 DC1 - 2x otvírací dveře

Máme dceru na vozíku a potřebujeme prostor ve sprchovém koutu 120 x120. Při šířce dveří 90, bylo by možné 30 cm na obě strany doplnit sklem (třeba v rámu). Jestli by byla možnost to u vás koupit a za jakou cenu (přibližně). Bylo by to bez vaničky, přímo na podlahu.
Adolf Holeček

Vážený zákazníku, je nám líto , ale výrobky nabízené v našem outletu, lze použít jen tak jak je určeno, DCO1 + DCO1 lze instalovat na hmoždinky ke zdi, tak je navržen profil dveří. Rozměr 120 x 120 cm by bylo možné řešit částečnou přizdívkou, z každé strany 30cm a pak instalovat dveře  DCO1 90 x 90 cm.

Pokud by jste měl zájem, v naší katalogové nabídce je TDO1 + TDO1 ve Vámi požadovaném rozměru 120 x 120 cm  http://www.roltechnik.cz/tdo1tdo1 lze objednat u některého z našich prodejců ve Vašem okolí.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*