Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Ceny zboží na outlet-roltechnik-zaloha-b2c14.testbrana.cz

16.02.2014
Chtěl bych se zeptat, proč na stránkách outlet.roltechnik.cz jsou o tolik nižší ceny, než na stránkách roltechnik.cz? Jde snad o nepovedené, hůře prodejné nebo modely s nějakými konstrukčními vadami nebo snad skončila jeich výroba a pokud ano, tak z jakého důvodu? Ptám se proto, jestli nesu nějaké rizika, když koupím některý z těchto koutů v akci? A ten stejný dotaz mám ohledně čtvrtkruhové vaničky z litého mramoru,která je na outletu také za sníženou cenu, tak z jakého důvodu?
Petr Hönig

Na našem shopu prodáváme zboží, které je vyřazeno z katalogu firmy Roltechnik. Jedná se o nové výrobky, které nám zůstaly na skladě. Pokud je produkt podbný na outletu i na roltechnik.cz jedná se většinou o drobné designové změny.

Kupujete nové zboží se standardní zárukou.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*