Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Cena za čistič NANOGLASS CLEANER

18.04.2014 Dotaz na produkt : NANOGLASS CLEANER z kategorie : Příslušenství
Opravdu je cena za 500 ml Roltechnik nanoglas cleaner (položka z nanoglas complete care) 702,00 Kč? Minulý rok jsem ji kupoval za necelých 200,00.
Pavel Fulín

Pravděpodobně jste kupoval CLEANER  https://outlet.roltechnik.cz/cleaner-univerzalni-cistici-prostredek-pro-udrzbu-van-sprchovych-koutu-a-vanicek  stojí 157,-kč a velice dobře odstaňuje vodní kámen a další nečistoty, není však šetrný k úpravě skel NANOGLASS .

Přípravek NANOGLASS CLEANER   https://outlet.roltechnik.cz/nanoglass-cleaner  je určen právě pro sp. kouty, které tuto úpravu mají.  Nabízíme i celou sadu pro údržbu NANOGLASS COMPLETE CARE   https://outlet.roltechnik.cz/nanoglass-complete-care , součástí této sady je i NANOGLASS CLEANER .

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*