Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Čtvercový sprchový kout ES2

26.01.2018 Dotaz na produkt : Čtvercový sprchový kout ES2 z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý den, učinil jsem objednávku, ale nejsem si z popisu výrobku na Vašem webu jistý, zda \"výplň transparent\" znamená čiré/průhledné bezpečnostní sklo, nebo něco jiného. Prosím o upřesnění. Dále prosím o informaci, jaký rozměr je potřeba od obkladu k okraji sprchové vaničky, aby tam sprchový kout pěkně vešel a nepřesahoval mimo vaničku. Sprchovou vaničku máme keramickou JIKA 80x80 cm. Děkuji.
Tomáš Petrů
Vážený zákazníku, ano transparent je čiré sklo .  Vanička by měla být 800x800mm s rádiusem 550mm .  U každého sp. koutu jsou uvedeny instalační rozměry společně s montážním návodem (najdete v záložce "dokumenty") https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_313.pdf U ES2 800x800 je instalační rozměr 775-785mm.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*