Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Čtvrtkruhový sprchový kout ER2

12.09.2015 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout ER2 z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je možné tento kout přidělat bez vaničky. Mám připravenou dlažbu s odpadem a ve správném sklonu. Jaké jsou rozměry \"y\" viz nákres? Pokud bychom potřeboval i instalaci, jaká bude její celková cena?
David Nemec

Vážený zákazníku, ano jako všechny nabízené sp. kouty lze i ER2 instalovat přímo na podlahu bez použití vaničky. Důlěžité však je aby sp. kout stál na rovině, vyspádování (sklon) podlahy musí být tedy menší než je instalační rozměr koutu. Zde je mont. návod včetně instalačních rozměrů  https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_312.pdf .

Pokud objednáte s výrobkem i jeho montáž , cena za montáž je 1190,-kč + dopravné 350,-kč. Důležité je aby jste pro instalaci dodržel  https://outlet.roltechnik.cz/podminky-montaze a  https://outlet.roltechnik.cz/stavebni-pripravenost .


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*