Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

demontáž a instalace sprchového koutu

03.02.2015 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout PXR2 z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý večer, v podkroví mám již nevyhovující atipický (nižší) sprchový kout čtvrtkruhový 80 x 80 výšky 150 cm s 15 cm vysokým akrylátovou vaničkou a 5 cm vysokým soklem. Chtěl bych ho nahradit, nejlépe skleněným, ale není to podmínka. Kout používají občasné návštěvy, takže bych se přikláněl k nižší ceně (ale nelpím na ní). Pro dolnění informací mohu poslat foto stávajícího provedení.
Jiří Šíma

Vážený zákazníku, z Vašeho dotazu bohužel není jasné, jaká je maximální instalační výška. V naší nabídce máme snížený sp. kout POLRLAND - výška 150cm  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-portland-s-hlubokou-vanickou-viki-lux , k tomuto koutu lze místo vysoké vaničky použít samonosná iROUND - výška 12,5cm https://outlet.roltechnik.cz/samonosna-sprchova-vanicka-iround  . Tato kombinace bude mít celkovou výšku 162,5 cm.

Jelikož nejde o standartní kombinaci , objednávku v případě zájmu zašlete na isanita@roltechnik.cz .

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*