Vážení zákazníci, poslední předvánoční expedice objednávek z naší společnosti bude v pátek 20. 12. 2021, proto přijímáme k doručení do Vánoc pouze objednávky učiněné do 19. 12. 2021 do 23:59 hod. Další rozvoz zboží bude od 10. 1. 2022. Tým Roth Czech. Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Doba dodani a komplet

Dobry den, chtel jsem se zeptat, jak dlouha je dodaci doba a kolik je postovne a balne. Dale jsem se chtel zeptat, zdali cena je za komplet (cili vanicka se zastenama a veskeryma posuvama)...jestli sprchovy kout muze hned fungovat, samozerejme bez vodni baterie, kterou mam.
Lukas

Vážený zákazníku, PLUTO + PRK-P je skladem , dodání  2-3 dny od obdržení objednávky . Sp. kout je kompletní , k vaničce je třeba sifon o průměru 90mm , např. https://outlet.roltechnik.cz/vanickovy-sifon-bily-plast .

Přepravné je po celé ČR   300,-kč na dobírku .

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*