Vážení zákazníci, poslední předvánoční expedice objednávek z naší společnosti bude v pátek 20. 12. 2021, proto přijímáme k doručení do Vánoc pouze objednávky učiněné do 19. 12. 2021 do 23:59 hod. Další rozvoz zboží bude od 10. 1. 2022. Tým Roth Czech. Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

doprava

16.08.2016 Dotaz na produkt : Sprchová vanička litý mramor iCAST RECTAN z kategorie : Sprchové vaničky
Lze prosím domluvit předem dodání objednaného zboží do skladu PPL v Mladé Boleslavi? Jaké je nutno objednat nožičky ke sprchové vaničce iCAST REC TAN - potřebuji ji dát v paneláku, kde je vyveden vyšší odpad.
Jarmila Hrabcová

Vážený zákazníku, nožičky jsou součástí vaničky. Vaničky z litého mramoru posíláme pouze TOPTRANSEM  http://www.toptrans.cz/portal/page/portal/toptrans_www_cz/strediska_kontakty/strediska_cr/450%20Mlad%E1%20Boleslav/info   . Pokud nebudete chtít doručit na adresu lze vyzvednout na depo TOPTRANS  Řepov č.p. 119 , 293 01 Řepov . Tuto skutečnost můžete uvést do poznámky v objednávce.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*