Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

doprava

16.08.2016 Dotaz na produkt : Sprchová vanička litý mramor iCAST RECTAN z kategorie : Sprchové vaničky
Lze prosím domluvit předem dodání objednaného zboží do skladu PPL v Mladé Boleslavi? Jaké je nutno objednat nožičky ke sprchové vaničce iCAST REC TAN - potřebuji ji dát v paneláku, kde je vyveden vyšší odpad.
Jarmila Hrabcová

Vážený zákazníku, nožičky jsou součástí vaničky. Vaničky z litého mramoru posíláme pouze TOPTRANSEM  http://www.toptrans.cz/portal/page/portal/toptrans_www_cz/strediska_kontakty/strediska_cr/450%20Mlad%E1%20Boleslav/info   . Pokud nebudete chtít doručit na adresu lze vyzvednout na depo TOPTRANS  Řepov č.p. 119 , 293 01 Řepov . Tuto skutečnost můžete uvést do poznámky v objednávce.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*