Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Doprava a montáž produktu Sprchový kout čtvrtkruhový LEON NEO s vaničkou LEON-NEO

16.12.2013 Dotaz na produkt : Sprchový kout čtvrtkruhový LEON NEO s vaničkou z kategorie : Sprchové kouty
Mám zájem o sprchový kout o velikosti 80x80 cm. Kolik by byla cena dohromady s dovozem, montáží na adrese Praha 9? Je dostatočně široký prostor po otevření dveří i pro muže 110 kg?
Silvia Ederová

Cena koutu 80x80 je 4 137 Kč, doprava stojí 300 Kč, montáž sprchového koutu (bez vaničky) je za 1 199 Kč, vaničku firmy montují za 1 803 Kč, celkem tedy 7 439 Kč. Ceny montáže si ověřte u naší servisní firmy pro Prahu Viktor Jedlička, protože ceny montáže jsou uvedeny za jednolivou montáž (pouze vanička a samotná zástěna), je možné, že kompletní montáž bude levnější.

Čtvrtkruhový sprchový kout 80 x 80 bych doporučoval spíše pro občasné sprchování nebo do dětské koupelny, dospělý člověk se v něm sotva otočí. Pokud to prostor umožní doporučuji kout o velikosti 90 cm.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*