Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Dostupnost a další

22.11.2015 Dotaz na produkt : Akrylátová vana iBATH CLASSIC z kategorie : Vany
Dobrý den přeji, chci se zeptat, jestli je dostupná tato vana ve velikosti 160/70 a co všechno potřebuji k této vaně za příslušenství. Je možné použít k této vaně Sifon - vanový automat, který máte v nabídce a nohy k vanám Exkluzive? Také bych se chtěla zeptat, jestli se dá vana provrtat na umístění baterie.
Lenka

Vážený zákazníku, tato vana by měla být naskladněna do dvou týdnů. Ke všem vanám lze použít sifon vanový automat  https://outlet.roltechnik.cz/sifon-vanovy-automat stačí 57cm   i nohy EXCLUSIVE https://outlet.roltechnik.cz/nohy-k-vanam-typ-exclusive jsou univerzální.

Akrylátová vana vrtat lze ať už pro umístění madla , podhlavníku nebo baterie . Důležité však je, počínat si velice opatrně, aby nedošlo k prasknutí.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*