Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Dotaz

31.03.2016 Dotaz na produkt : Sprchová vanička iCAST ROUND z litého mramoru z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak jsou nožičky připevněny k vaničce. Šroubují se do vaničky? A jak jsou vysoké? A jaký je rozdíl oproti Vaší standardní vaničce DREAM-M - SANIPRO?
Karel Nechvátal

Vážený zákazníku, nožičky se šroubují do závitů ve vaničce . Nastavitelnost těchto nožek je 90-100mm. Podívejte se prosím zde  do montážního návodu https://outlet.roltechnik.cz/editor/image/eshop_products_files/file_en_304.pdf  strana 9-10 .

Výraznějším rozdílem oproti DREAM-M je protiskluzová úprava  (detail můžete vidět ve fotogalerii)


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*