Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Dotaz na náhradní díly pro Grafit Deep 100 HM box

07.07.2016
Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat na náhradní horní pojezdová kolečka pro sprchový box Grafit Deep 100 HM jestli se dají objednat, jejich cenu a pak mám nejde přepínat knoflík na ruční sprchu , lze používat pouze stropní sprchu , co by bylo třeba vyměnit aby se dala použít i ruční sprcha. Prosím o radu co je vhodné vyměnit.
Irena Gunišová

Vážený zákazníku, náhradní díly lze objednat na isanita@roltechnik.cz    .    Horní pojezd ND01-0619   cena 82,-kč bez DPH za 1ks.  Pro opravu přepínače funkcí bude zřejmě potřeba vyměnit kartuši   -  ND01-2595 (výška 85mm) - typ starší (je nutné odsunout box a demontovat baterii ze zadní strany)  cena 320,-kč bez DPH za 1ks    nebo   ND01-2597 (výška 55mm) - typ nový  cena 310,-kč bez DPH za 1ks .

Můžete též nejdříve zkusit kartuši zbavit vodního kamene (24hod namočit do octa) nebo opatrně převařit v octové vodě.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*