Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

dveře do sprchového koutu

Dobrý den, máme doma Vaši sprchovou zástěnu 80x120cm. 80cm je pevné sklo a 120cm jsou otevírací dveře = 20 cm pevné a 100 cm otevírací dveře=toto křídlo se ale rozbilo.Bylo by možné k tomu pouze domontovat obdélníkový sprchový kout MD2 MB,posuvné dveře? Pevná stěna 80cm kdyby mohla zůstat ta stará a montovalo by se pouze těch 120cm? Nebo co doporučujete.Tuto stěnu máme asi 8let.
Eva Petrášová

Vážený zákazníku, bohužel výrobek který již máte je typově zcela odlišný. Pravděpodobně máte tento typ http://www.roltechnik-shop.cz/6465-ctvercove/21186-sprchove-dvere-jednokridle-gdol1/ nebo podobný, boční stěny tohoto koutu jsou jiné než u modelu MD2 + MB . Pro instalaci dveří MD2 musí být na pevné boční stěně nalepen profil, který je již součástí tohoto výrobku a není možné jej doplnit dodatečně.

Pokud máte model z řady elegant line doporučujeme objednat pouze dveřní díl ND02-0549-00-02 cena 4 680 Kč bez DPH.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*