Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

hluboká vanička

17.03.2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli vyrábíte hluboké sprchové vaničky z litého mramoru a k tomu sprchový kout nebo dveře v nižší výšce. Jedná se mi o kvalitu.
Milena Vašinová

Vážený zákazníku, je nám líto, ale hluboké vaničky vyrábíme pouze akrylátové. Snížené zástěny v kombinaci s hlubokou vaničkou můžete objednat zde https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-portland-s-hlubokou-vanickou-viki-lux  nebo https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-madison-semideep-neo nebo https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-buffalo-semideep-neo .
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*