Vážení zákazníci, poslední předvánoční expedice objednávek z naší společnosti bude v pátek 20. 12. 2021, proto přijímáme k doručení do Vánoc pouze objednávky učiněné do 19. 12. 2021 do 23:59 hod. Další rozvoz zboží bude od 10. 1. 2022. Tým Roth Czech. Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

hluboká vanička

17.03.2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli vyrábíte hluboké sprchové vaničky z litého mramoru a k tomu sprchový kout nebo dveře v nižší výšce. Jedná se mi o kvalitu.
Milena Vašinová

Vážený zákazníku, je nám líto, ale hluboké vaničky vyrábíme pouze akrylátové. Snížené zástěny v kombinaci s hlubokou vaničkou můžete objednat zde https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-portland-s-hlubokou-vanickou-viki-lux  nebo https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-madison-semideep-neo nebo https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-buffalo-semideep-neo .
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*