Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 není bohužel až do odvolání možný osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Stejně tak je pro návštěvy nadále uzavřena i naše vzorkovna - SHOWROOM. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Hydromasáže

17.04.2021
Dá se vanička u boxu vyměnit za zcela jinou?

Bohužel je málo pravděpodobné, že by jiná vanička mohla sprchovému boxu vyhovovat, protože je v originálních řešeních často na vaničce počítáno s usazením středového panelu boxu. Také bývá vanička vybavena přípravou pro uchycení zadních stěn boxu. Z těchto důvodů nestandardní vaničky k boxům nedoporučujeme.

17.04.2021
Jakou nosnost mají vaničky u boxů?

Nosnost vaniček k boxům, které jsou samonosné, je těžké specifikovat. Kvalitně podepřená vanička přímo na dlažbě bude mít větší stabilitu a nosnost, než takováto samonosná vanička. Obecně lze říct, že naše vaničky zvládnou bez problémů člověka s váhou do 120 kg. Těžším zákazníkům doporučujeme každopádně spíše bezbariérový kout bez vaničky, nebo vaničku instalovanou přímo na podlahu než sprchový box.

17.04.2021
Jak pečovat o box?

Péče o sprchový box se nijak podstatně neliší od údržby sprchového koutu, jestliže jste dodrželi při instalaci nutné podmínky ohledně tlaku vody. Kolečka pojezdů a další pohyblivé části je dobré ošetřovat vhodným mazivem a sklo je ideální vybavit ochrannou vrstvou RothETC a dále o něj pečovat pomocí našich speciálních prostředků: https://www.roth-shop.cz/pece-o-sklo

 

17.04.2021
Jaký je rozdíl mezi sprchovým koutem a sprchovým boxem?

Mezi sprchovým koutem a boxem je zásadní rozdíl v tom, že zatímco sprchový box je uzavřený ze všech stran, tedy i zezadu, a jeho součástí je kompletní řešení včetně vaničky, tak sprchový kout je kotvený do zdí koupelny (obkladů) a je na vás, jestli zvolíte instalaci přímo na dlažbu, nebo budete kout kombinovat s některou z našich vaniček. Pro dlouhodobé a časté použití v domácnosti určitě doporučujeme spíše sprchový kout.

17.04.2021
Kde je možno vidět daný produkt?

Na našem webu https://www.roth-czech.cz/ najdete u produktů tabulku rozměrových variant. Pokud je tento výrobek vystaven u nás nebo u některého z prodejců, abyste si jej mohli prohlédnout, klikněte na záložku „PROHLÉDNOUT NAŽIVO“. Tak zjistíte, kde je produkt k vidění.

17.04.2021
Kde mohu najít termín dodání daného produktu?

Velké množství našich výrobků se snažíme mít pro vás připravené na skladě, ale jsme výrobní společnost a některé produkty vyrábíme až na základě objednávky. Informace o předpokládané době (způsobu) dodání najdete jak na e-shopu, tak na našem webu.

Šroubení

03.03.2021
Je možné koupit kartuš s maticí do sprchového koutu? Při výměně jsem šroubení co drží kartuš utrhl. Děkuji za info Jiří Pfauser.
Jiří Pfauser

Vážený zákazníku, pošlete nám prosím foto celého produktu a rovněž detail poškozených dílů, abychom mohli prověřit možnost náhradního dílu. 


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Sprchový box ELECTRA/900

06.02.2021
Zakoupili jsme výše uvedeny box. Prosím o radu čím ošetřovat sklo boxu. Předpokládám štěrku a nějakou chemii vhodnou pro tento box. Děkuji za zprávu.
Vlastislav Pešík

Vážený zákazníku, pokud chcete skla boxu ošetřit přípravkem pro ochranu skla před usazováním vodního kamene , doporučujeme  RothETC COMPLETE CARE    https://www.roth-shop.cz/rothetc-complete-care  . Pro každodenní stírání máme v nabídce stěrku   https://www.roth-shop.cz/sterka-na-sklo . 


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

prosba

03.02.2021
dobrý den, hledám pomoc,jsem majitelem čtvrtkruhový hydromasážní box Roltechnik MAROCCO NEO 90 a nyní chvilku po ukončení záruky se odlomila páčka na pákové kartuši. Vzhledem k tomu že máme tvrdou vodu došlo při výměně k rozpadnutí kloboučku co drží kartuši na baterii. A moje prosba je zda tuto součástku neprodáváte.Děkuji moc za info. Toman Jaroslav, Brno, 737446441
Jaroslav Toman

Vážený zákazníku, ovládací páka a chromovaná krytka bohužel nelze objednat samostatně, jde o součást kompletní baterie  ND01-2513 kterou lze objednat v našem e-shopu zde   https://www.roth-shop.cz/marocco-neo-nd  .


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Dotaz

30.01.2021 Dotaz na produkt : Hydromasážní sprchový box LEONNIE /900 z kategorie : Hydromasážní systémy
Jaký je rozdíl mezi sprchovým koutem a sprchovým boxem
Božena Kotková Čechova

Vážený zákazníku, v případě sprchového koutu jde o zástěnu, která se instaluje přímo na zeď , ta musí být opatřena hydroizolací a obkladem .  Sprchový box je samostatně stojící kabina, včetně zadních stěn a vaničky . Box může a nemusí být hydromasážní , může a nemusí mít strop- klobouk )


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*