Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Informace k produktu Čtvrtkruhový sprchový kout ESEN a jeho doprava

21.10.2013 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout ESEN z kategorie : Sprchové kouty
Je ke čtvrtkruhovému sprchovému koutu s označením ESEN 90x90 montážně přípustná vanička z litého mramoru iCAST ROUND 90x90 R550 ? Kdo je výrobcem sprchového koutu ESEN. Dále bych si rád upřesnil význam použitých označení: Barva profilu s označením Briliant – zda se jedná o lesklý povrch a jak je ošetřen Název skleněné výplně – TRANSPARENT – zda je toto sklo čiré. V případě objednávky sprchového koutu a sprchové vaničky, zda každá položka je samostatně hrazena za přepravné a zda lze využit dopravy s označením –vlastní rozvoz - (jestli se jedná o Vašeho dopravce) a jaká je dodací doba od podání objednávky pro tento způsob dopravy a nebo jaký způsob dopravy z titulu váhy zboží a finanční náročnosti je nejvhodnější.
František Kupec

Ke sprchovému koutu ESEN je sprchová vanička iCAST ROUND vhodná. Sprchové kouty z této řady jsou pro nsši firmy vyráběny v Číně a u nás prochází kontrolou kvality.

Povrch BRILLANT je leštěný hliník, který je po mechanickém leštění ještě chemicky zapasivován, aby nedocházelo k nežádoucím reakcím.

Sklo TRANSPARENT je číré.

Dopravné platíte pouze jedno - za celou objednávku. V případě kombinace ESEN + iCAST ROUND je doprava zdarma. Dopravu zajišťuje pouze přepravní služba TOPTRANS, nebo lze zboží vyzvednout v sídlo společnosti v Třebařově.
Dodací doba záleží na zvoleném způsobu platby, při platbě dobírkou nebo online expedujeme do 48 hodin, při platbě bankovním převodem expedujeme až po připsání částky na náš účet coož trvá 2-3 dny, následně expedujeme do 48 hodin.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*