Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Instalace půlkruhového sprchového koutu

11.10.2016
Sprchový kout čtvrtkruhový s nízkou keramickou vaničkou od firmy Roltechnik nám instalovala firma, která provádí projekci a rekonstrukce koupelen. Pořizovací cena 24 000 Kč.Tato firma používá sprchové kouty a příslušenství od firmy Roltechnik. Po asi 10 dnech od instalace se začal ve sprchovém koutě objevovat nepříjemný zápach ( zatuchlina ).Prosím můžete mi poradit, jak se tohoto zápachu zbavit ? Co by měla stavební firma udělat ,aby tento zápach odstranila ?
Milan Kvapil

Vážený zákazníku, je nám moc líto , ale pouze dle Vašeho popisu nelze určit příčinu. Může být problém se sifonem, nebo s netěsností při zabudování vaničky . Doporučujeme objednat servisní obhlídku na  servis@roltechnik.cz .

POSOUZENÍ OPRAVY

Jedná se o placené opravy.          410,- Kč

Délka obhlídky do 30 min. V ceně je již započteno dopravné.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*