Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

instalace vaničky

31.01.2016 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout AVILES v setu s vaničkou z kategorie : Sprchové kouty
Dobrý den, než si set objednám prosím o info o instalaci vaničky. Set potřebuji do paneláku kde je odpad vedený nad podlahou, proto potřebuji vaničku jen postavit a připojit (bez obezdívání) -má nějaké nožky nebo se lepí na beton? A jak se připojuje na kanalizaci -jaký je přístup pod ni kvůli připojení sifonu?
Zdeněk Wolf

Vážený zákazníku, zde je montážní návod pro představu, sifon je součástí vaničky, vanička je opatřena nastavitelnými nožkami. Výška vaničky je cca 13cm. Připojení na odpad je řešeno flexi hadicí "husím krkem" . Pokud však máte odpad příliš vysoko , doporučujeme zvolit vaničku na podezdění např.  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhova-akrylatova-vanicka-ilow-round, kterou umístíte tak vysoko, jak je třeba s ohledem na odpad.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*