Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Jakk opravit prasklou sprchovou vaničku nejlaciněji - pryskyřicí ale jak

20.02.2014
Sprch.vanička je asi proražená ve tvaru paty. Netypická je zástěna, nelze ji použít na jakoukoliv vaničku. Proto hledáme možnost opravit proražení.
Jaroslava Zikesova

Pokud je vanička takto poškozena, je nutno ji opravit ve dvou krocích. Nejdříve je nutné opravit nosnou část vaničky opravnou sadou na laminát. Jako druhý krok je potřeba opravit pohledovou část vaničky opravnou sadou na akrylát.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*