Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Jak ověřit vhodnost pro stávající vaničku

Chtěla bych zástěnu namontovat na stávající vaničku. Rozbila se nám zástěna a nevíme typ a výrobce vaničky ani původní zástěny. Vanička má největší vnější rozměr 87 cm. Bude vyhovovat tato zástěna 80 x 80 nebo musíme mít 90 x 90. Jak zjistím údaj \"rádius\"?
Lenka Krausová

Zde je návod k určení rádiusu vaničky   https://outlet.roltechnik.cz/navod-k-urceni-radiusu-vanicky  důležitým rozměrem je "z" , měříme z pravoúhlého rohu napříč vaničkou. Je důležité vědět, zda-li máte klasický čtvrtkruh nebo celorádius, problémem může být 87cm , pokud jde o rozměr "x" pak to vypadá, že máte 90x90, ale vanička je pravděpodobně pod obkladem. 

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*