Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Jak změřit na stávající vaničce rádius

24.06.2014 Dotaz na produkt : Čtvrtkruhový sprchový kout HGR2 z kategorie : Sprchové kouty
Měla bych zájem o výše uvedenou sprchovou zástěnu, ale nevím jak určit zda mi bude pasovat na stávající vaničku, když budu měnit pouze sprch. zástěnu. U vybraného typu je rádius 550. U podobných modelů máte např. rádius 590, celorádiusový...Jak měřit, abychom správně nakoupili?
Petra Kolomarová

Vážený zákazníku, pro lepší představu tento kout lze instalovat na vaničku s půdorysem viz . obrázek https://outlet.roltechnik.cz/sprchova-vanicka-icast-round-z-liteho-mramoru#lightbox  ( lze tedy použít vaničku mramorovou iCAST ROUND , nízkou akrylátovou iLOW ROUND nebo samonosnou iROUND)  - důležité je, aby rádius vaničky i koutu byl stejný.

Pokud nevíte jaký rádius má Vaše stávající vanička, zde je návod jak tento změřit https://outlet.roltechnik.cz/navod-k-urceni-radiusu-vanicky . Klasická čtvrtkruhová vanička má rovné boky a směrodatným údajem je rozměr "Z" .
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*