Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

jaká sprchová zástěna ?

02.12.2014 Dotaz na produkt : Smaltovaná sprchová čtvrtkruhová vanička z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká je nejvhodnější sprchová zástěna k smaltované sprchové vaničce čvrtkruhové 90 x 90 cm? Jaká je termín pro dodání?
Radka Prokešová

Vážený zákazníku, smalt. vanička má rádius R500mm. Sp. zástěna k této vaničce se stejným rádiusem není v naší nabídce. Pokud Vám ale nebude vadit, že zástěna v místě oblouku nebude vaničku kopírovat můžete použít jakoukoli zástěnu s rádiusem R550. ( přesah vaničky v tomto případě bude v rádiusu cca 20mm)
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*