Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Kombinace vaničky a sprchového koutu Elvas

Dobrý den, moc nerozumím tech. věcem. Sdělte mi prosím, zda je možné instalovat sprch. kout TR1, případně HGR2, Elvas 900 mm na vaničku PRK-P 900 mm za 2.033. Potřebuji vaničku vyšší, s odtokem vzadu v pravém úhlu. Děkuji za odpověď a zdravím.
A. Sedláčková

Vážený zákazníku, je nám líto , ale tento typ vaničky nelze kombinovat s Vámi uvedenými zástěnami, mají naprosto rozdílný rádius a celkový tvar.

K vaničce PRK-P lze použít pouze CRK  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-celoradiusovy-sprchovy-kout-crk-s-dvoudilnymi-posuvnymi-dvermi  nebo PLUTO  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-celoradiusovy-sprchovy-kout-pluto . 

K TR1, HGR2 , ELVAS  můžete použít  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhova-akrylatova-vanicka-ilow-round nebo https://outlet.roltechnik.cz/polohluboka-sprchova-vanicka-semideep-neo  zde , ale berte v úvahu výšku koutu cca 200cm a výšku vaničky 29cm.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*