Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

kompatibilta sprch.koutu a vaničky

Dobrý den, rádi bychom si pořídili z Vašeho outletu sprch. kout MDO1 MB - čtverec 90 x 90 a k němu vaničku z litého mramoru iCast Square 90x90. Potřebovali bychom ale vaničku kvůli odpadu zvýšit o ca. 10cm - lze k této vaničce přiobjednat nožičky a boční lem? Předem děkuji za odpověď.
Kamila

Vážený zákazníku,

v případě, že si objednáte vaničku icast square 90x90 je možné si přiobjednat přední panel s označením 8010066, dop prododejní cena je 1330 Kč, nožičky jsou součástí této vaničky.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*