Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Úprava vaničky a kompatibilita se sprchovým koutem

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na pár detailů. Mramorová vanička 8000222 má protiskluzovou úpravu? Je plně kompatibilní se sprchovým koutem Alabama 3148597 a sifonem chrom lux 8100021? Transparentní sklo je čiré? Zvažuji tento komplet a kolik dní by trvalo jej dodat do Prahy 8? Porovnávám jej s akčními nabídkami koutů s vaničkou za 1 Kč od konkurence, kde většinou navíc mají ve stejné cenové hladině 5mm sklo.
Miloslav Šlehofer

Vážený zákazníku, ano vanička má protiskluzovou úpravu, detail můžete najít mezi fotografiemi zde https://outlet.roltechnik.cz/ctvercova-sprchova-vanicka-icast-square-zliteho-mramoru#lightbox , můžete ji použít s jakýmkoli čtvercovým sp. koutem  v rozměru 90x90 , sifon je potřeba použít s průměrem 90mm, takže CHROM LUX  8100021 je také v pořádku.

TRANSPARENT sklo je čiré.

Bohužel sp. kout ALABAMA je již vyprodán.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*