Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Koupě čtvrtkruhového sprchového koutu s vaničkou včetně montáže

Čtvrtkruhový sprchový kout RSR2 v kombinaci s hlubokou vaničkou VIKI LUX je opravdu cena za celek 4 799 Kč? A kolik by to stálo včetně montáže (výměna za jiný starý kout), dopravy ve městě Mšeno u Mělníka. A lze montáž provést i o víkendu?
Petr Vopálecký

Ano cena 4799,- je za tento kout včetně vaničky /napouštěcí vanička s přepadem, součástí jsou nožičky a krycí panel/. Zaslat můžeme společností TOPTRANS, cena dopravy je 300,-kč. Montáž lze objednat u autorizovaných firem zde https://outlet.roltechnik.cz/montazni-firmy  podmínky a konečnou cenu si domluvíte na uvedených kotaktech dle místa Vašeho bydliště.

Do budoucna bychom chtěli rozšířit naše nabídky o koupi zboží včetně montáže, tento projekt je ve fázi příprav a realizovat jej budeme v průběhu tohoto roku.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*