Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 není bohužel až do odvolání možný osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Stejně tak je pro návštěvy nadále uzavřena i naše vzorkovna - SHOWROOM. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Obsah balení sprchového koutu a vaničky

Dobrý den.Měl bych prosím o kout BUFFALO a polohluboké vaničky SEMIDEEP NEO a chtěl jsem se zeptat, zda je u sprchového koutu opravdu vše co budu potřebovat k montáži.Prostě, zda-li přijde ve stavu kdy ho rozbalím, smontuji a nepřekvapí mě nějaká chybějící součást.( zástěna,Vanička,sifon,spojovací materiál) Dále jsem se chtěl zeptat, jak dlouho trvá doručení a kolik dělá doprava.Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Steinbach.
Steinbach

Vážený zákazníku, sp. zástěna je kompletní , součástí balení není silikon potřebný k utěsnění. Vanička je samonosná včetně sifonu. Přepravné na dobírku činí 300,-kč vč DPH.  V rozměru 800x800 máme vše skladem, můžeme tedy doručit do dvou prac. dnů po obdržení objednávky. U varianty 900x900 budou vaničky vyrobeny až koncem měsíce , poté můžeme zaslat.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*