Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Kout k vaničce Flat Asymmetric

30.04.2015
Dobrý den, koupili jsme již zrekonstruovaný byt s koupelnou, kde je nejspíše sprchový kout s vaničkou Flat Asymmetric s rozměry 80X120 cm. Jenže sprchový kout je zasouvací a dosti tmavý a moc se nám nelíbí (nevypadá jako kout GR2 Asymmetric a má jiné madla) Rádi bychom proto nahradili stávající kout s tím, že bychom vaničku zachovali. Jaké jsou možnosti? Preferujeme zcela čisté transparentní sklo na koutu.
Michaela Kaňoková

Vážený zákazníku, v asymetrickém čtvrtkruhu  120x80 vyrábíme pouze GR2 ASYMMETRIC http://www.roltechnik.cz/gr2-asymmetric .

Bohužel to co vy popisujete neodpovídá našemu sp. koutu, je možné, že jde o sp. box (tedy celý uzavřený prostor)  - pak by se nedala vynička použít, jelikož by nebyla kompatibilní se zástěnou GR2.

Pro identifikaci prosím pošlete foto výrobku.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*