Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 není bohužel až do odvolání možný osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Stejně tak je pro návštěvy nadále uzavřena i naše vzorkovna - SHOWROOM. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Lisboa vs. Pluto

Dobry den, chtěla bych se zeptat, zda je u sprchových koutu Lisboa a Pluto stejny vnitrni prostor (u obouch uvazuji o rozmerech 90 x 90 cm). U Pluta pisete, ze bocni strana (tj. od rohu k zacatku zasteny) je 80 cm a rozmer v nejsirsim miste 88 cm - jak je to u koutu Lisboa? Ještě by me zajímalo porovnani kvality obou vanicek - Lisboa ma zrejme nozicky (tj. je odolnejsi proti proslapnuti?) ale nevim, jak je to u vanicky PRK k Plutu (ma nozicky nebo je vypenena?). Dekuji.
Irena Perglová

Vážený zákazníku, oba modely jsou celorádiusové, jsou tedy zaoblené již od stěny, u obou je 80cm na stěně, celkově však zabírají prostor 90x90 cm. Rádiusy jsou odlišné. Vanička k LISBOA je samonosná na nastavitelných nožkách, sifon je souástí vaničky a je umístěn v pravoúhlém rohu. Vanička PRK-P k zástěně PLUTO je monoblok s krycím panelem, jedná se o skořepinu, která se podkládá tvárnicemi a lepidlem. U obou vaniček platí čím více je nášlapná plocha podložená, tím větší je životnost vaničky. U LISBOA doporučujeme místa kde nejsou nožky též extra podložit.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*