Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

lišta pod sprchovou vaničku

01.07.2016 Dotaz na produkt : Sprchová vanička iCAST ROUND z litého mramoru z kategorie : Sprchové vaničky
Dobrý den, koupil jsem u Vás Sprchovou vaničku iCAST ROUND z litého mramoru 80*80. Prý se pod ni dává nacvakávací lišta, abych se dostal k sifonu. Lze ji u Vás objednat??
Radim Čapka

Vážený zákazníku, lze objednat čelní krycí panel k vaničce TAHITI-M   http://www.roltechnik.cz/tahiti-m   8010069   - cena 1099,-kč bez DPH. Panel je vysoký 10cm. Pro instalaci panelu je důležité aby vanička byla usazena cca 10,5 cm vysoko.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*