Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově je od pondělí 8. 6. 2020 také opět možný, ale platbu přijímáme pouze kartou. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Litá vanička

Dobrý den,ráda bych se zeptala,jakou litou mramorovou vaničku rozměr 90x90 by jste mi prosím nabídli.
Karolina

Vážený zákazníku, z našeho outletu lze objednat https://outlet.roltechnik.cz/ctvercova-sprchova-vanicka-icast-square-zliteho-mramoru .

Z naší katalogové nabídky http://www.roltechnik.cz/dream-m-sanipro  nebo  http://www.roltechnik.cz/tahiti-m . Ke všem těmto vaničkám je třeba objedat sifon s průměrem 90mm.  Katalogové vaničky lze objednat u některého z našich podejců ve Vašem okolí  www.roltechnik.cz/prodejci  .
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*