Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Lze považovat Hydromasážní sprchový kout BRUNO DEEP s hlubokou vaničkou 4000407 za samonosný?

Je box samonosný? Může být přisazen pouze k jedné stěně? Jak vypadá rovná zástěna ze zadu? Budu ji muset něčím obložit? Mate v nabídce box, který by se dal postavit podél stěny?
Robert

Hydromasážní boxy fungují jako samostatně stojící, jsou uzavřené ze všech stran. BRUNO DEEP je určen pro umístění do rohu. Ze zadní strany v rohu jsou umístěny ventily pro připojení vody. Po sestavení boxu, napojíte sifon na odpad a připojíte hadice s rozvodem vody a celý box posunete na určené místo. Box, který lze umístit podél stěny ? Možná máte na mysli toto http://www.roltechnik.cz/cz/hydromasaze/sanipro/gent-black-white-367.html  Pod názvem ANTVERPY seženete v prodejnách BAUMAX nebo BAUHAUS.

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*