Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, aby jste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Doporučujeme také momentálně objednávat zboží, které je skladem. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

MACAO-M - nosnost

10.01.2016
Dobry den, uvazujeme o vanicce MACAO-M na nozickach, chtel jsem se zeptat, zda i clovek s cca 140kg ji bude moci vyuzivat. Jaka je nosnost vanicky pri beznem pouzivani? Neradi bychom neco poridili a pak zjistili, ze se nasi rodice nemohou vykoupat.
Vladimir

Vážený zákazníku, v případě, že je velký předpoklad , že bude vanička nadměrně zatížena , doporučujeme použít nožky pouze jako instalační pomůcku a vaničku plošně co možná nejvíce podložit stavebním materálem (tvárnice + stavební lepidlo). Tím zajistíte nejen dlouhou životnost vaničky, ale předejdete možným komplikacím do budoucna . Obecně je nosnost samonosných vaniček a konstrukcí do max. 120kg.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*