Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

montáž a demontáž

Dobrý den Uvažujeme o výměně sprchového boxu a chtěli bychom s vysokou vaničkou rozměr 80x80 výška cca 2m.Jedná se o propojení sifonu,který je nyní přímo pod odpadem ,ale podle fotek s hlubokou vaničkou je naproti.Půjde to propojit?Z vaší nabídky se nám líbí sprch.kout Portland a i výškově by nám vyhovoval. Pokud by nebyl problém v propojení a má i zadní skla matná ,protože nemáme doobložené zadní stěny rádi bychom výměnu provedli.Měli bychom zájem o kompletní montáž.Jedná se o Plzenský kraj.Můžete mi prosím i cca odhadnout cenu?
Josef Mlejnek

Vážený zákazníku, vzhledem k tomu , že požadujete montáž i demontáž starého výrobku, doporučujeme kontaktovat  autorizovanou firmu v Plzni    http://www.roltechnik.cz/servis/instalaterstvi-libor-fuksa  .

Vzhledem k obsahu Vašeho dotsazu (" má i zadní skla matná ,protože nemáme doobložené zadní stěny " ) pravděpodobně poptáváte box nikoli sp. kout s vaničkou . PORTLAND je sp. kout (zástěna - zadní stěny nemá) .

Nabídka boxů zde https://outlet.roltechnik.cz/hydromasazni-boxy .


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*