Vážení zákazníci, z důvodu pokračujících opatření proti šíření COVID-19 je bohužel i nadále uzavřena naše vzorkovna - SHOWROOM. Osobní odběr už je v sídle společnosti v Třebařově povolen. O změnách nebo ukončení opatření vás budeme informovat. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

Montáž sprchového koutu

Dobrý den, prosím o kalkulaci montáže sprchového koutu CR4 a vaničky VIKI LUX, nejlépe i s dopravným, v bytě Brno Žebětín. (Máme kout 80x80 a praskla nám vanička). U tohoto typu a doprodeje asi není možné mít sklo matné?
Blanka

Vážený zákazníku, s matným sklem lze objednat v rozměru 80x80  PORTLAND + VIKI LUX  https://outlet.roltechnik.cz/ctvrtkruhovy-sprchovy-kout-portland-s-hlubokou-vanickou-viki-lux  . Zboží vždy zasíláme přepravní službou předem.

Montáž můžete objednat na servis@roltechnik.cz   . Zde je ceník mont. prací https://outlet.roltechnik.cz/sazebnik-servisnich-praci  .

Počítejte prosím s termínem montáže do cca 2-3 týdnů.

CENA MONTÁŽE :

zástěna – 1190,-

vanička -  1803,-

doprava – 350,-

V případě špatné stavební připravenosti – 850,- za marný výjezd

Zde jsou podmínky montáže  https://outlet.roltechnik.cz/podminky-montaze  a stabební připravenost  https://outlet.roltechnik.cz/stavebni-pripravenost 

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

Přidat dotaz do poradny
*
*
*